Volkswagen Golf Kullanıcı Yorumları – Türkiye’deki en çok satan modellerinden biri olan Golf 1.6 TDi Comfortline ile alakalı bu yazımızda siz de gerçek kullanıcı yorumları ve şikayetleri buradan gönderebileceksiniz. Öncelikle volkswagen türkiye satış resmi sitesinden fiyatlarına baktım. Normalde Golf kasası 67 bin türk lirasından başlayarak 105 bin türk lirasına kadar devam etmektedir. Tabii 67 bin türk lirasına alacağınız araç 1.2 motor olup en basic versiyonudur. Bu arabayı alacak olan kişiler biraz motorunun da güçlü olmasına dikkat edeceklerdir diye düşünüyorum. O nedenle normal bir golf 1.6 motor seçeneğini en düşük 86 bin türk lirasına satın alabilirsiniz. Bu fiyatlar sıfır araç satış fiyatlarıdır.

Volkswagen Golf 1.6 ComfortlineVolkswagen Golf

Kardeşim eğer para sorun değil, aracım otomatik vites olsun, full olsun ve beni memnun etsin diyorsanız en full versiyon olan Golf 1.6 TDI BMT 110 PS DSG Highline modeline 105 bin türk lirası ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ama gerçektende bu modele binince farkını hissedeceksiniz.

Ben şu anda yurtdışında yaşamaktayım. Türkiye’de yaşarken hayalim olan bu araç Amerikaya geldikten sonra gözüme oldukça küçük ve sıradan gelmeye başladı. Artık buradaki Golf kasalarını farklı mı üretiyorlar yoksa diğer araçların büyük olması mı böyle düşünmeme neden oldu bilmiyorum ama tekrardan türkiyeye döndüğümde kullanacağım araçlardan bir tanesi de Volkswagen Golf’tür.

Volkswagen Golf İç GörünümBu arada şu anda bu yazıyı yazarken sahibinden.com’da vw golf 2016 model 1.6 TDi highline fiyatlarına baktımda ikinci el araçların sıfırdan pahalı olduğunu söyleyebilirim :). Oldukça tuhaf bir durum. Siz de fiyat karşılaştırması yaparak düşüncelerinizi volkswagen golf 1.6 tdi kullanıcı yorumları başlıklı konuda paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER