Merhaba. Son zamanlarda Meksika fabrikalarıyla sorunlar yaşayan FORD’un yeni kasa C-MAX Trend’i ile alakalı bu yazımızda incelemesi, kullanıcı yorumları, türkiye satış fiyatı gibi konulara değineceğim. Öncelikle Ford’un resmi internet sitesinde Ford C-Max Trend 1.6 motor Compact ve diğer modellerinin fiyatının güncellendiğini ve bu nedenle resmi bir fiyatı şimdilik belirtemeyeceğimi ifade etmek istiyorum.

Ford C-Max Compact

Fakat yapmış olduğum araştırmalar neticesinde 2017 FORD C MAX Compact 1.6 benzinli, manuel vites TREND modelinin tavsiye edilen satış fiyatının 82 bin türk lirası olduğunu belirtmek istiyorum. Bu başlıkta da belirtmiş olduğum model için geçerli olan fiyattır. Mesela Ford cmax 1.5L benzinli 6 ileri otomatik vitesli Grand modeli ise 110 bin tl dolaylarındadır. Yani bu aracı birçok fiyata bulabilmeniz mümkündür. Bu nedenle araçtaki özellikleri almadan önce iyice kontrol ediniz.

2017 ford cmax ic gorunum

Şöyle genel olarak ford c max compact özelliklerine baktığımızda şunları sıralayabiliriz;

  1. 16 inç alaşımdan jantlar
  2. Ön sis farları
  3. Isıtmalı, ayarlanabilir, sinyalli dikiz aynalar
  4. Manuel Koltuklar
  5. Tek tuşla açılan camlar
  6. Hız Sabitleyici
  7. Manuel Klima
  8. ABS-EBD vs..
  9. Elektronik denge programı
  10. Lastik Basınç Uyarı Sistemi

Ford C-Max Compact

2017 ford c max compact

Ve bunlar gibi birkaç özellik daha. Bu model full olmayan modeldir ve özellikleri pek yoktur. Mesela normalde ön koltukların otomatik ayarlanabilmesi, klimanın dijital olması, jantların çelik olması, ısınabilir koltukların olması gibi birçok özelliğin daha olması gerekirdi. Kabaca Ford C-Max Compact 1.6L Ti-VCT Trend modeli hakkında bilgiler paylaştık ve özelliklerini sıraladık. Siz de ford cmax kullanıcı yorumları başlıklı bu yazıda araç hakkındaki düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER