Toyota corolla kullanıcı yorumları

Toyota corolla kullanıcı yorumları, Toyota corolla yorumları ve şikayetleri bu başlık altında diğer otomobilyorumlari.net üyeleri ile paylaşılıyor. Siz de bu başlık altında 2012 model toyota corolla hakkında neler düşündüğünüzü paylaşmak istemez misiniz?

toyota corolla yorumları

Sevgili dostlar 2012 model toyota corolla ikinci el fiyatları satıcısına göre farklılık gösterse de ortalama bir fiyat söylemek gerekirse 50.000-60.000 TL arasında değişmektedir. Tabii taktir edersiniz ki bu fiyatlar modeline, motor gücüne, araçtaki özelliklere göre farklılıklar göstermektedir.

Toyota corolla kullanıcı yorumları

Toyota corolla kullanıcı yorumları

Benzer otomobil yorumları:

toyota corolla yorumları (214) , toyota corolla kullanıcı yorumları (163) , toyota yorumları (94) , yeni corolla kullanıcı yorumları (84) , toyota kullanıcı yorumları (84)

5 Comments

 1. Toyota corolla ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından diğer üyelerle paylaşabilirsiniz..

  • Faruk Çubukçu says:

   Toyota araçlarının kalitesi ve sağlamlığına diyecek bir şey yok. Ben Avensis ve Corolla on yıldan fazla süredir kullanıyorum. Ancak kötü bir olay yaşadım:
   01.08.2013 tarihinde TOYOTA PLAZA BOROVALI plazadan TOYOTA COROLLA S/D 1.4 4D ACTIVE M/M aracını 63.600 TL fiyatla satın aldım. Bir de boya koruma yaptırdım.
   Aracın 5/9/2013 tarihinde aracımı otopark çıkışında sağ arka kapısını sürterek bir hasar yaptım. Bunun üzerine zaten sigortalı aracımı onarım için 9/9/2013 tarihinde BOROVALI’ya götürdüm. Gerekli sigorta ekspertiz belgeleri ve servis formu ektedir.
   18.09.2013 tarihinde aracın onarımının bittiğini ve saat 18:00 gibi almamı istediler. Ben de saat 18:00 gibi oraya ulaştım. Servis görevlisi (Özge hanım) beni bir odaya alarak aracın dışarıda test sürüsü sırasında kaza yaptığını (bir kamyona vurmuşlar) söyledi. Bekledik ve araç geldi. Araç ön tarafından oldukça hasarlı bir şekilde olduğunu gördüm.
   Aracı tamir edip vereceklerini söylediler (Servis müdürü Sedat bey). Ayrıca genel müdürünü de aradım. O da aracın tamir edilerek verilebileceğini söyledi. Aracın değer kaybı ne olacak dedim. Herhangi bir yanıt vermedi (görüşme nnnnnn nolu telefondan 19.09.2013 tarihinde ve saat 10:14 de yapıldı). Ben de aracın değerinde çok büyük kayıp olduğunu ve ayrıca hemen hemen satmanın bir daha mümkün olmayacağı ve aracın yenisi ile değiştirilmesi gerektiğini söyledim. Ayrıca bu hasarın BOROVALI servis personeli tarafından yapıldığını ayrıca mala zarar ve emniyeti suistimal ettiklerini belirterek yasal yollara başvuracağımı belirttim.
   Bu arada kaza konusunda hiçbir bilgim yok. Bir kamyona vurmuşlar. Kamyon sürücüleri de oradaydı ve aralarında ve aralarında tutanaklar tutuyorlardı. Bana tutanakları göstermediler.
   Ben de oradan ayrılarak bildirim ve yasal işlemlere başladım. TOYOTA TÜRKİYE internet sitesinden durumumu ve maduriyetimi bildirdim. Ayrıca 19.09.2013 tarihinde TOYOTA iletişim merkezini arayarak maduriyetimi bildirdim.

 2. muharrem aksuy says:

  2011 model toyota korolla D4D araç sahibiyim aldığımdan beri aracım yağ eksiltmektedir sikayetimi servisede bildirdim tamirat yaptılar ama sonuç değişmedi her on bin km de bir lirre idi şimdi her 5 bin km de 1 litre yağ ilave etmek zorunda kalıyorum şuanda aracım 40 km dedir. çare arıyorum .

 3. muharrem aksuy says:

  2011 model toyota korolla D4D araç sahibiyim aldığımdan beri aracım yağ eksiltmektedir sikayetimi servisede bildirdim tamirat yaptılar ama sonuç değişmedi her on bin km de bir lirre idi şimdi her 5 bin km de 1 litre yağ ilave etmek zorunda kalıyorum şuanda aracım 40 km dedir. çare arıyorum .

 4. Halil says:

  Muharrem bey bende yeni kasa yok 2006 corolla d4d var ben de yağ eksiltme gibi hiçbir sorun olmadı yeni kasalar kısmen sorunlu ve performans düşük 0-100 11.1 den11.9 a çıkmış neyse bence toyota özel servise götürün normale götürmeyin ben de sadece toyota özel servisi veya vw özel Servisi’ne gidiyorum vw benim Toyota’ya bakıyor çünkü bir çok parçası Alman malı hep made in germany yazıyor

Siz de bir yorum yazın