Fiat Doblo Kullanıcı Yorumları 2013 Model

Fiat doblo 2013 model kullanıcı yorumları – Fiat Doblo Özellikleri, Fiat Doblo Yakıt Tüketimi, Fiat Doblo Videoları, Tavsiye ve kullanıcı yorumları bu başlık altında paylaşılmaktadır..

Fiat Doblo Yorumları

Fiat Doblo’da otomatik vites tek bir motor seçeneğinde sunuluyor. Biliyorsunuz ki 1.6 litrelik multijet üniteye entegre edilmiş 5 kademeli robotize şanzımanla birlikte fiat doblo, çok kötü bir performans sergiliyor. O nedenle araştırma yaparken iyice bilgi almak ve sonrasında aracı satın almak gerekir. Diğer taraftan da doblo’nun tasarımı ve konforuna ise diyecek yoktur. Çok rahat ve albenisi olan bir tasarımı vardır..

Yol tutuşu ise oldukça iyidir. Kendi sınıfında rakiplerinin ilerisinde olan fiat doblo, güvenlik noktasında ise biliyorsunuz ki euroNcap’tan 3 yıldız alabilmişti. Siz de fiat doblo hakkında merak ettiklerinizi veya söylemek istediklerinizi bu başlık altından diğer üyelerle paylaşabilirsiniz.

fiat doblo kullanıcı yorumları

fiat doblo kullanıcı yorumları

Benzer otomobil yorumları:

doblo kullanıcı yorumları (20) , fıat doblo kullanıcı yorumları (20) , fiat doblo yorumları (14) , fiat doblo kullanc yorumlar (7) , fiat doblo yakıt tüketimi (3)

Siz de bir yorum yazın