Chery Alia 1.6 kullanıcı yorumları

Chery Alia 1.6 kullanıcı yorumları,Chery Alia 1.6 kullanıcı yorumları,Chery Alia 1.6 araba fiyatları,Chery Alia 1.6 2.el fiyatları,Chery Alia 1.6 araba sorunları ve daha fazla herşeyi ile bizi takip etmeye devam edin….

Chery Alia 1.6 kullanıcı yorumları

Sizler için yapmış olduğumuz bilgilere dayanaraktan Chery Alia 1.6 araba fiyatları 25.000tl den başlayan fiyatlarla galeriden alabiliyorsunuz  Chery Alia 1.6 2.el araba ise 15.000tl den başlayan fiyatlarla sizlerle daha fazlası için takip etmeye devam edinChery Alia 1.6 kullanıcı yorumları

Benzer otomobil yorumları:

chery alia kullanıcı yorumları (82) , chery kullanıcı yorumları (27) , chery alia yorum (26) , chery araba yorumları (10) , chery alia hakkında yorumlar (9)

2 Comments

  1. burhan bingöl says:

    selam arkadaşlar öncelkle belirtmek istiyorum ki cher araçlardan cok cok memnunum
    bu ikinci cher araba alışım ve kullanımımdan edindiğin tecrübeye dayanarak buraya yazıyorum
    motor olarak alt takım ve elektronik ve elektromekanik olarak cok cok iyi özellik olarak da 40 bin tl lik araçlarla aynı seviyedeler. orta gelirli ve az kullanacak olan kısıler bence kaçırmasınlar.

  2. Alaattın atahan says:

    Araçı 2,5 yıldır kullanıorum 2008 model alia var. Alırken çok karamsardım servıs konusunda sıkıntı yasayabılırım dıe dusunuyorsum ama hıcbır sıkıntı yasamadım aracın komforundan yakıtındanda cok memenunm tam bır aıle arabası chery alia düşünen kişilere rahatca tavsiye edebılırım fıyatının cok uzerınde donanımlara sahıp bı arac

Siz de bir yorum yazın